Su  Arıtma  Sistemleri
Permo Data Blue 5000 Seri Su Yumuşatma Cihazları

Küçük İşletmeler ve Evler İçin “Akıllı”
Tam Otomatik Su Yumuşatma Cihazları

UYGULAMA ALANLARI
Permo Data Blue 5000 seri su yumuşatma cihazları evler ve küçük işletmeler için oluşturulmuş benzersiz ürünlerdir. İçerisinde Sağlık Bakanlığı’nca onaylanmış en kaliteli iyon değiştirici reçine bulunmaktadır.
Uygulayıcıya, suyun sertliğine ve tüketilecek su miktarına göre tasarlanmış 2 değişik model sunulmuştur.
Permo Data Blue 5000 cihazlar “debi öncelikli” çalışarak her zaman yumuşak suyu size garanti eder. Mikroprosesörlü işlemciyle su tüketimini sürekli hesaplayarak haftanın her gününün ayrı ayrı tüketim ortalamalarını tespit eder. Eğer rezervi ertesi güne yeterli gelmiyorsa kullanıcının seçmiş olduğu rejenerasyon zamanında rejenerasyonunu yapar.

Permo su yumuşatma cihazlarının diğer tüm benzerlerine göre en önemli üstünlü, rejenerasyonu ters akışlı olarak yapmasıdır. Tuzlu su akışını diğer sistemlerin aksine aşağıdan yukarıya doğru yaparak sertliği oluşturan iyon kaçağını ortadan kaldırması, günümüzün bilgisayar teknolojisi su yumuşatma prosesine 1973 yılında ekleyerek ve her sene geliştirerek bilgisayar kontrollü tek ve en mükemmel cihaz olmasıdır.
Permo Data Blue 5000 seri otomatik su yumuşatma cihazları bir çok ekonomiyi aynı anda yapabilen bir konfor kaynağı olup, evinizin, işletmenizin konforu ve tesisatlarımızın korunması için yapılacak en iyi yatırımdır.         Katalog
         Teknik Resim

© permoakdeniz.com